O firmie

FIRMA BEARING sp.j. na rynku łożyskowym działa od ponad piętnastu lat.

Przedmiotem działalności Firmy jest sprzedaż hurtowa i detaliczna łożysk tocznych i akcesoriów łożyskowych produkcji polskiej i zagranicznej. W 2000 roku uzyskaliśmy autoryzację koncernu FAG. Obecnie jesteśmy partnerem handlowym Scheaffler Gruppe, oraz współpracujemy z grupą TIMKEN. Od grudnia 2008 roku jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem austriackiej firmy NKE. W 2010 roku nawiązaliśmy partnerskie stosunki w zakresie dostaw lożysk ZKL na rynek polski. Dzięki temu poszerzyliśmy nasza ofertę o łożyska bardzo dobrej jakości w konkurencyjnych  cenach.

wiecej...

Produkty

Producent:
Kategoria:


Pierścienie osadcze SEGERA

PIERŚCIENIE OSADCZE

Pierścienie osadcze sprężynujące stanowią zabezpieczenia przed przesunięciem osiowym na wałkach i otworach takich części maszyn jak np. łożyska toczne i ślizgowe, sprzęgła, tarcze, tuleje, koła pasowe, zębate, łąńcuchowe itp. Mają bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle maszynowym, obrabiarkowym i samochodowym.

Na życzenie Klienta oferujemy następujące pierścienie:

- osadcze sprężynujące zewnętrzne,
- osadcze sprężynujące wewnętrzne,
- do zakładania promieniowego,
- rozprężne,
- typu "P".

Szczegółowe informacje na temat pierścieni osadczych SEGERA
pod numerem tel. (32) 42 49 023 wew.1
lub adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. 
44-210 Rybnik, ul. Raciborska 125d