O firmie

FIRMA BEARING sp.j. na rynku łożyskowym działa od ponad piętnastu lat.

Przedmiotem działalności Firmy jest sprzedaż hurtowa i detaliczna łożysk tocznych i akcesoriów łożyskowych produkcji polskiej i zagranicznej. W 2000 roku uzyskaliśmy autoryzację koncernu FAG. Obecnie jesteśmy partnerem handlowym Scheaffler Gruppe, oraz współpracujemy z grupą TIMKEN. Od grudnia 2008 roku jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem austriackiej firmy NKE. W 2010 roku nawiązaliśmy partnerskie stosunki w zakresie dostaw lożysk ZKL na rynek polski. Dzięki temu poszerzyliśmy nasza ofertę o łożyska bardzo dobrej jakości w konkurencyjnych  cenach.

wiecej...

Produkty

Producent:
Kategoria:


O nas

FIRMA BEARING sp.j. na rynku łożyskowym działa od ponad piętnastu lat.
Przedmiotem działalności Firmy jest sprzedaż hurtowa i detaliczna łożysk tocznych i akcesoriów łożyskowych produkcji polskiej i zagranicznej. W 2000 roku uzyskaliśmy autoryzację koncernu FAG. Obecnie jesteśmy partnerem handlowym Scheaffler Gruppe, oraz współpracujemy z grupą TIMKEN. Od grudnia 2008 roku jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem austriackiej firmy NKE. W 2010 roku nawiązaliśmy partnerskie stosunki w zakresie dostaw łożysk ZKL na rynek polski. Dzięki temu poszerzyliśmy nasza ofertę o łożyska bardzo dobrej jakości w konkurencyjnych cenach.


W stałej ofercie Firma posiada także artykuły serwisowe do łożysk, m.in. narzędzia do montażu i obsługi łożysk tocznych, przyrządy pomiarowe i kontrolne do diagnozowania pracy łożysk tocznych, oraz wszelkiego rodzaju smary i kleje przemysłowe.
Od 1999 r. Firma stosuje certyfikowany System Zarządzania Jakością zgodny z wymogami międzynarodowych norm ISO 9000. W lutym 2009r. odbył się w naszej Firmie audyt recertyfikacyjny wdrożonego systemu. Na podstawie wyników auditu, niezależna jednostka RWTüV przyznała naszej Firmie certyfikat ISO nr 04100 0201, potwierdzający że wymagania normy ISO 9001:2000 są w BEARING przestrzegane. W październiku 2001 roku Firma BEARING została laureatem konkursu CZARNY DIAMENT 2002 - konkursu, który pod patronatem Ministra Gospodarki jest corocznie organizowany przez Izbę Przemysłowo-Handlową ROP.

 

Wyróżnienie to przyznane zostało Firmie BEARING m.in. za:
-wysoką jakość świadczonych usług,
-inwestowanie w rozwój i kwalifikacje pracowników,
-twórcze współdziałanie z samorządem gospodarczym i terytorialnym,
-wspieranie inicjatyw społecznych i charytatywnych.Jednoczenie w 2008 roku wprowadziliśmy wydział NTC&B (New Technology Centre and Bearings), który zajmuje się nowoczesnymi technologiami w zakresie diagnostyki maszyn i urządzeń.

Firma Bearing Sp. Jawna jest wyłącznym przedstawicielem czeskiej firmy AURA a.s. w Polsce, w zakresie systemów diagnostycznych maszyn i urządzeń.

 
44-210 Rybnik, ul. Raciborska 125d