O firmie

FIRMA BEARING sp.j. na rynku łożyskowym działa od ponad piętnastu lat.

Przedmiotem działalności Firmy jest sprzedaż hurtowa i detaliczna łożysk tocznych i akcesoriów łożyskowych produkcji polskiej i zagranicznej. W 2000 roku uzyskaliśmy autoryzację koncernu FAG. Obecnie jesteśmy partnerem handlowym Scheaffler Gruppe, oraz współpracujemy z grupą TIMKEN. Od grudnia 2008 roku jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem austriackiej firmy NKE. W 2010 roku nawiązaliśmy partnerskie stosunki w zakresie dostaw lożysk ZKL na rynek polski. Dzięki temu poszerzyliśmy nasza ofertę o łożyska bardzo dobrej jakości w konkurencyjnych  cenach.

wiecej...

Produkty

Producent:
Kategoria:


Szkolenia

Oferta szkoleniowa Firmy BEARING ukierunkowana jest na współpracę ze służbami technicznymi naszych Klientów i partnerów handlowych, którym w ten sposób zapewniamy dostęp do profesjonalnej wiedzy na temat techniki łożyskowej, oraz w zakresie diagnostyki maszyn i urządzeń.


Organizowane przez nas szkolenia obejmują swym zakresem m.in.:

  • diagnostyka maszyn i urządzeń online,
  • diagnostyka termograficzna,
  • montaż i demontaż łożysk tocznych,
  • identyfikację, dobór i budowę łożysk tocznych,
  • diagnostykę pracy łożysk tocznych,
  • zastosowanie przyrządów i narzędzi do obsługi i dozoru łożysk tocznych.

Szkolenia odbywają się w siedzibie naszej Firmy, gdzie dzięki wyposażonej w profesjonalne urządzenia serwisowe sali konferencyjno - szkoleniowej omawiane zagadnienia prezentowane są nie tylko teoretycznie, ale przede wszystkim praktycznie.
W ten sposób zapewniamy naszym Klientom łatwy i bezpośredni dostęp do specjalistycznych urządzeń serwisowych, oraz fachowej wiedzy popartej wieloletnimi doświadczeniami.

 
44-210 Rybnik, ul. Raciborska 125d