O firmie

FIRMA BEARING sp.j. na rynku łożyskowym działa od ponad piętnastu lat.

Przedmiotem działalności Firmy jest sprzedaż hurtowa i detaliczna łożysk tocznych i akcesoriów łożyskowych produkcji polskiej i zagranicznej. W 2000 roku uzyskaliśmy autoryzację koncernu FAG. Obecnie jesteśmy partnerem handlowym Scheaffler Gruppe, oraz współpracujemy z grupą TIMKEN. Od grudnia 2008 roku jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem austriackiej firmy NKE. W 2010 roku nawiązaliśmy partnerskie stosunki w zakresie dostaw lożysk ZKL na rynek polski. Dzięki temu poszerzyliśmy nasza ofertę o łożyska bardzo dobrej jakości w konkurencyjnych  cenach.

wiecej...

Produkty

Producent:
Kategoria:


Łożyska TIMKEN


ŁOŻYSKA TIMKEN

Od wielu lat nasza firma jest stałym partnerem handlowym największych dystrybutorów The TIMKEN Company w celu oferowania produktów producenta znajdującego się w ścisłej światowej czołówce - Firmy TIMKEN. Nasza wieloletnia współpraca z dystrybutorami TIMKEN przyczyniła się do poszerzenia naszej oferty oraz stwarza możliwość oferowania produktów marki TIMKEN po bardzo okazyjnych cenach.

The TIMKEN Company jest amerykańskim koncernem, ktory produkuje zaawansowane technologicznie łożyska, stale stopowe oraz dostarcza związane z nimi produkty i usługi. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań produkty klientów Firmy TIMKEN mogą działać sprawniej i wydajniej.

Trochę statystyki

TIMKEN Polska sp. z o.o. działa w Polsce od ponad 10 lat. Posiada certyfikaty OHSAS 18001/PN-N-18001 oraz ISO 14001:2004. Firma TIMKEN zakupiła fabrykę łożysk stożkowych w Sosnowcu. W 1996 roku fabryka produkowała ponad 6,5 mln łożysk, a w ostatnich latach wielkość produkcji wzrosła do ponad 26 mln łożysk rocznie.. Liczba pracowników TIMKEN w Polsce przekracza 1200 osób. Na świecie The TIMKEN Company posiada zakłady produkcyjne w 27 krajach i zatrudnia około 27 000 pracowników. Sprzedaż Firmy TIMKEN na światowym rynku wyniosła w 2005 roku 5,2 mld USD.

Rozwiązania Firmy TIMKEN są dostosowane do potrzeb klientów i spełniają ich najwyższe wymagania, czego przykładem mogą być nasi klienci, którzy już skorzystali z naszej oferty na łożyska TIMKEN i byli w 100% zadowoleni.

Więcej informacji na temat produktów marki TIMKEN
pod numerem tel./fax: (32) 42 49 023 wew.1
lub adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
44-210 Rybnik, ul. Raciborska 125d