O firmie

FIRMA BEARING sp.j. na rynku łożyskowym działa od ponad piętnastu lat.

Przedmiotem działalności Firmy jest sprzedaż hurtowa i detaliczna łożysk tocznych i akcesoriów łożyskowych produkcji polskiej i zagranicznej. W 2000 roku uzyskaliśmy autoryzację koncernu FAG. Obecnie jesteśmy partnerem handlowym Scheaffler Gruppe, oraz współpracujemy z grupą TIMKEN. Od grudnia 2008 roku jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem austriackiej firmy NKE. W 2010 roku nawiązaliśmy partnerskie stosunki w zakresie dostaw lożysk ZKL na rynek polski. Dzięki temu poszerzyliśmy nasza ofertę o łożyska bardzo dobrej jakości w konkurencyjnych  cenach.

wiecej...

Produkty

Producent:
Kategoria:


Łożyska NKE


ŁOŻYSKA NKE

11 grudnia 2008r. nasza firma umocniła swoją pozycję na rynku łożyskowym stając się autoryzowanym dystrybutorem austriackiego producenta NKE AUSTRIA GmbH.

Firma NKE podwstała w 1996 roku w miejscowości Steyr. Jej znak towarowy przebojem wszedł na światowy rynek łożysk jako istotna alternatywa dla innych producentów. W obecnej chwili NKE Austria GmbH prowadzi sprzedaż w ponad 60 krajach na pieciu kontynentach.
Korzenie NKE Austria GmbH sięgają starej dobrze znanej firmy przemysłowej "Steyr". Właśnie pracownicy tej dawnej firmy stanowią o sile i fachowości młodego przedsiębiorstwa.

Asortyment

NKE AUSTRIA GmbH prowadzi prace rozwojowe, produkcyjne i sprzedaje łożyska najwyższej jakości. W ich magazynach dostępne są tysiące gotowych, standardowych łożysk, a czas realizacji zamówień klientów jest bardzo krótki. Produkowane są również łożyska na specjalne zamówienia klientów.
Doświadczona kadra inżynieryjna firmy NKE jest w stanie szybko zaproponować praktyczne i twórcze rozwiązania dostosowane do potrzeb nabywcy. Klienci NKE Austria GmbH to przedstawiciele szeregu różnych gałęzi przemysłu, takich jak kolej, hutnictwo, producenci pomp, przekładni, maszyn rolniczych i budowlanych, elektrowni wiatrowych i innych. Klienci są w najwyższym stopniu usatysfakcjonowani jakością wyrobów i usług NKE Austria GmbH.

Jakość

Najważniejsze ośrodki NKE Austria GmbH tj. inżynieryjny, rozwojowy, montażowy, obróbki końcowej, kontroli jakości, logistyki, sprzedaży i marketingu znajdują się w głównej fabryce w Steyr w Austrii.
NKE Austria GmbH intensywnie rozwija fabrykę w Steyr, koncentrując się na krytycznych procesach produkcyjnych takich jak nowe modułowe linie montażowe łożysk standardowych i specjalnych. 
Budynek centrali o powierzchnii 4 600 metrów kwadratowych w Steyr wyposażony jest w urządzenia produkcyjne i systemy zapewniania jakości. Zależnie od grupy wyrobów, w Steyr prowadzi się następujące procesy produkcyjne i montażowe:

- toczenie i szlifowanie specjalnych i krytycznych elementów składowych na   obrabiarkach numerycznych,
- operacje szlifowania łożysk parowanych,
- końcowa obróbka bieżni,
- modułowy montaż komponentów,
- nitowanie na gorąco mosiężnych koszyczków stalowymi nitami lub   zintegrowanymi nitami mosiężnymi,
- odmagnesowywanie,
- oznaczanie laserowe,
- czyszczenie i konnserwacja,
- pakowanie.

Kompetencje

Kadra NKE ma 30 lat doświadczenia w konstruowaniu łożysk. Dzięki rozległej wiedzy i kreatywności zespół inżynieryjny zawsze szuka najlepszych rozwiązań dla Państwa.

Trochę statystyki

NKE Austria GmbH zostało założone w 1996r. 
Roczny obrót: ponad 43 miliony EURO (2008rok),
Średni wzrost: 35% rocznie (1996-2008),
Ilość pracowników: ponad 180 (05.2009),
Ilość dystrybutorów: ponad 240.

Wierzymy, iż łożyska firmy NKE Austria GmbH spełnią Państwa oczekiwania. Cieszymy się jednocześnie z faktu, iż wielu klientów, którzy już skorzystali z naszej oferty było w 100% zadowolonych z łożysk właśnie tej marki.

 
44-210 Rybnik, ul. Raciborska 125d