O firmie

FIRMA BEARING sp.j. na rynku łożyskowym działa od ponad piętnastu lat.

Przedmiotem działalności Firmy jest sprzedaż hurtowa i detaliczna łożysk tocznych i akcesoriów łożyskowych produkcji polskiej i zagranicznej. W 2000 roku uzyskaliśmy autoryzację koncernu FAG. Obecnie jesteśmy partnerem handlowym Scheaffler Gruppe, oraz współpracujemy z grupą TIMKEN. Od grudnia 2008 roku jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem austriackiej firmy NKE. W 2010 roku nawiązaliśmy partnerskie stosunki w zakresie dostaw lożysk ZKL na rynek polski. Dzięki temu poszerzyliśmy nasza ofertę o łożyska bardzo dobrej jakości w konkurencyjnych  cenach.

wiecej...

Produkty

Producent:
Kategoria:


Kleje LOCTITE


KLEJE LOCTITE

LOCTITE jest wiodącym na świecie producentem klejów inżynieryjnych i uszczelniaczy. Dla przemysłu LOCTITE oferuje: uszczelniacze, kleje anaerobowe, kleje poliuretanowe, kleje konstrukcyjne, kleje cyjanoakrylowe, środki antyadhezyjne i wiele innych.

Mocowanie łożysk, tulei i klinów

Kleje te przeznaczone są do mocowania łożysk, tulei, klinów, przekładni i  komutatorów, oraz innych elementów maszyn, również bez połączeń wtłaczanych.

LOCTITE 603 - mocowanie łożysk dopuszczane również w przypadku zaoliwionych elementów. Do klejeniia pasowanych elementów cylindrycznych (szerokość szczeliny do 0,15mm). Do klejenia pasowanych elementów cylindrycznych, których dokładne odtłuszczenie nie jest możliwe.

LOCTITE 660 (QUICK METAL) - przeznaczony do łączenia elementów w przypadku dużych szczelin (do 0,25mm). Idealny do mocowania łożysk przy naprawach porysowanych i zużytych wałów, do kompensowania luzu wybitych, pasowanych wypustów.

Korzyści:

- gwarantuje szybki i łatwy montaż elementów,
- zastosowanie kleju pozwala zrezygnować z połącznień pasowanych,
- wytrzymałość mechaniczna klejonych połączeń jest porównywalna lub też może być wyższa, niż tradycyjnych metod łączenia.

W ofercie posiadamy również wiele innych klejów marki LOCTITE, dlatego w razie zainteresowania prosimy o kontakt.

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel: (32) 42 49 023 wew.1

 
44-210 Rybnik, ul. Raciborska 125d