O firmie

FIRMA BEARING sp.j. na rynku łożyskowym działa od ponad piętnastu lat.

Przedmiotem działalności Firmy jest sprzedaż hurtowa i detaliczna łożysk tocznych i akcesoriów łożyskowych produkcji polskiej i zagranicznej. W 2000 roku uzyskaliśmy autoryzację koncernu FAG. Obecnie jesteśmy partnerem handlowym Scheaffler Gruppe, oraz współpracujemy z grupą TIMKEN. Od grudnia 2008 roku jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem austriackiej firmy NKE. W 2010 roku nawiązaliśmy partnerskie stosunki w zakresie dostaw lożysk ZKL na rynek polski. Dzięki temu poszerzyliśmy nasza ofertę o łożyska bardzo dobrej jakości w konkurencyjnych  cenach.

wiecej...

Produkty

Producent:
Kategoria:


Nowe termometry firmy TIMKEN

Timken wprowadził nowe, lekkie, łatwe w użyciu termometry na podczerwień (pirometry). 

Urządzenia te pozwalają użytkownikom na bezpieczny pomiar temperatury urządzeń w ciągłym ruchu lub znajdujących się w trudno dostępnych miejscach. Są one doskonałym rozwiązaniem dla wielu gałęzi przemysłu. 


Nowe, przenośne, bezkontaktowe urządzenia pomiarowe to najnowsza propozycja firmy Timken dla działów utrzymania ruchu. Pozwalają one skutecznie skrócić czas przestojów i zwiększyć wydajność prac remontowych.                        


Zakresy pomiarowe nowych pirometrów Timken mieszczą się w przedziale od -60°C (76F) do +871°C (1600F). Termometry do pomiaru temperatury powierzchni badanego elementu wykorzystują technologie podczerwieni. Pomiar odczytywany jest z wyświetlacza LCD


 
44-210 Rybnik, ul. Raciborska 125d